2

אטרקציה לבר מצווה

אירוע בר מצווה זה אירוע של פעם בחיים. כולם רוצים שיהיה להם את האירוע הכי מרשים, סוחף, שמח, ושהקהל יבלה את רוב זמנו באירוע על רחבת הריקודים, וירגישו את האנרגיות באוויר...בקיצור, כולם רוצים לא סתם עוד אטרקציה לבר מצווה, אלא אטרקציה שתמשוך המון תשומת לב, תשאיר אצל האורחים טעם של עוד ובעיקר תשאיר אצלם זיכרון מהאירוע שלכם לעוד שנים רבות.

להקת דנסה טרופיקנה אלופה ביצירת אטרקציה לבר מצווה בדיוק כזאת באירוע שלכם! עם ניסיון עשיר כמו שלנו, צוות רקדנים ומתופפים מרשימים ומקצועיים, ועם התלבושות הכי הכי יפות בארץ (תוכלו להשוות), אנחנו נהפוך את האירוע שלכם ל"וואו"!!!

האטרקציות העיקריות שאנו מציעים לבר מצווה

  • כניסה חגיגית - 3 אפשרויות: קרנבל ברזילאי, ליווי מתופפים, כניסת קפוארה (עם רקדני קפוארה מקצוענים שהולכים על הידיים, ועושים סלטות באוויר, והכל מסביב לחתן בר המצווה).
  • מופע קפוארה וירטואוזי - מופע המשלב ריקוד, אומנות לחימה ואקרובטיקה, ומבוצע ע"י טובי הקפואריסטים בארץ, מדובר באטרקציה לבר מצווה שתשאיר את הקהל עם פה פעור!! ניתן לשתף אנשים מהקהל (בנימה הומוריסטית)...
  • הרקדת קהל - הרקדנים של דנסה טרופיקנה פורצים לרחבת הריקודים, ופשוט מרקידים את הקהל, וגורמים להם להישאר עוד ועוד על הרחבה. ניתן לערוך הרקדה בצורת ריקודי שורות, עם כל הריקודים והשירים המוכרים. ההרקדה מתאימה לכל הגילאים.
  • מתופפים לבר מצווה בכותל - מתופפים שילוו את חתן בר המצווה אל הכותל, ויהפכו את האירוע למרגש ועוצמתי יותר. ועכשיו מבצע: לכל המזמין מתופפים לאירוע בכותל, מופע קפוארה כצ'ופר, ללא תוספת תשלום!!

קרא עוד: אטרקציות לאירועים
קרא עוד: מעגל מתופפים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il