2

אירועי חברות

 מסיבות לעובדים- אמצע/ סוף שנה / פתיחת שנה – דנסה טרופיקנה מומחית ביצירת אירוע שיצטייר עבור העובד כמושקע מאוד, ויצור אווירה משוחררת, שמחה ואנרגטית שגם תגרום לעובדים ה"ביישנים" לקום על הרגליים ולהגיע לרחבת הריקודים. אזהרה: יצירת רף גבוה באירוע עם דנסה טרופיקנה יקשה עליכם בשנה הבאה לבחור אטרקציה שתשתווה לה... אבל בשביל זה אנחנו פה, תמיד עם רעיונות חדשים.

about

מסיבת קיץ לעובדים- ברזילאיות על החוף... מתופפים בבריכה... סדנאות על הדשא... מה יותר טוב מזה? דנסה טרופיקנה מציעה מגוון פעילויות אירועי חברות בים / בריכה או בפארק ומשלבת הן מופעים והן הפעלות קהל לפי אופי האירוע ולפי בקשתכם.

אירועי חברות בחגים לעובדים- פעילויות מיוחדות ספציפיות/ תלבושות ייחודיות לכל אחד מן החגים הבאים: פורים, יום העצמאות, חנוכה, שבועות, פסח, סילבסטר.

תהלוכת קרנבל בין המשרדים- לעובדים שלכם מגיע שיפנקו אותם... לאו דווקא בחג, אפילו סתם כי הם עובדים בחברה, כדאי לכם שפעם בשנה הם ירגישו שהחברה משקיעה בהם, דווקא במקום שבו הם נמצאים כי הם צריכים, מקום העבודה יכול להיות גם מקום מפתיע ומהנה!! רקדניות ברזילאיות ומתופפי בטוקדה יעברו בין המשרדים וישמחו את העובדים שלכם, יגרמו להם לקום ו"לשחרר" את הרגליים, ולפתוח את היום על רגל ימין. עובד מרוצה נותן מעצמו יותר.

השקות- כל השקה היא סיבה למסיבה. אנו שמחים לבשר לכם על מוצר X שיצא לאוויר העולם!! איך תראו לקהל שלכם עד כמה אתם שמחים? ועד כמה הם צריכים להיות שמחים? בנוסף, דנסה טרופיקנה מושכת את תשומת לב הקהל. כאשר מדובר בהשקה אל מול עוברי אורח (ברחוב למשל), אנו נדאג לאסוף אליכם את כל העוברים ושבים, בדיוק הקהל שפחדתם לפספס. יותר לקוחות פוטנציאליים = יותר לקוחות משלמים.

אירועי חברות וגיבוש לעובדים- סדנת ריקודים ברזילאים, סדנת קפוארה, מעגל מתופפים, תיפוף על הגוף הן רק חלק מתוך רפרטואר ההפעלות שאנו עושים באירועים מסוג זה, כמובן בשילוב מופעים ססגוניים אנרגטיים, הגורמים לעובדים לקום על רגליהם ולהפגין את כישוריהם מעבר לשולחן העבודה... האומנים של דנסה טרופיקנה אלופים בעבודה עם קהל ויצירת אווירה משוחררת ומהנה, שתגרום לעובדים שלכם לחייך ולהכיר טוב יותר אחד את השני, גם ברבדים שלא ציפיתם...

כנסים- כמה שעות אפשר לשבת ולהקשיב להרצאות בלי להזיז את הרגליים? לפעמים צריך לעשות איזה הפסקה משחררת ומהנה, קצת לצאת מהקופסא ולהסיט את המחשבות לדברים אחרים. דווקא מופע ברזילאי טוב שישטוף לקהל שלכם את העיניים בכל צבעי הקשת ואולי יזרים להם קצת את הדם ברגליים (גם אם הם לא ירקדו, רק יקומו לראות), זה בדיוק מה שאתם צריכים לכל סוגי אירועי חברות שקיימים.

אירוע קידום מכירות – מומלץ לקרוא ולזהות, איזו מבין המטרות הבאות בהזמנת דנסה טרופיקנה תסייע לתוצאות באירוע הקד"מ שלך?

  1. אווירת קרנבל כמו שדנסה טרופיקנה יודעת ליצור, משמחת את הלקוחות וגורמת להם להרגיש בחו"ל, אווירה של שופינג וחופש ללא מעצורים... (לדוג': מתאים לאירועי מבצעים ברשתות מזון, קניונים, חנויות אופנה גדולות).
  2. הלהקה יכולה להוות לאירועי חברות להיות כאטרקציה ולמשיכת תשומת לב של הקהל וריכוז הקהל במקום מסויים לשם הצגת המוצר ושיווקו.
  3. קידום מכירות למוצרים ספציפיים הקשורים (או מוצרים משלימים) לברזיל או דרום אמריקה.
  4. חלוקת המוצר עצמו (או מוצרים נלווים) ע"י הרקדנים עצמם ללקוחות פוטנציאליים. אף אחד לא יוכל להגיד להם לא...  

אירועים בבתי מלון- להקת דנסה טרופיקנה תיצור עבור הקהל שלכם חוויה מיוחדת ומהנה, שתשאיר להם טעם טוב, טעם של עוד. מופעי קרנבל ססגוניים, מופעי קפוארה, מתופפים מקצוענים, הרקדות בבריכה ומגוון הפעלות וסדנאות ייחודיות לכל הגילאים, יגרמו לאורחים שלכם לא לרצות לחזור הביתה. בלי שום ספק, כשהם יחזרו, יספרו לחברים שלהם וימליצו על המלון שהיו בו. מלון שמשקיע באורחים שלו במופעים טובים ומרשימים כמו של דנסה טרופיקנה, הוא מלון בעל ערך מוסף ללקוח. זה בדיוק המלון שהאורחים שלכם היו חוזרים אליו!

קרא עוד: אטרקציות לאירועים
קרא עוד: מעגל מתופפים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il