2

אירועי חגים ופסטיבלים

 

festival1festival2

להקת דנסה טרופיקנה נבחרה ע"י חברת ההפקה גיא ביטון ועיריית חיפה להפעיל את הרחוב הברזילאי בפסטיבל חיפה. לאחר חודשיים של בירורים והשוואות בין כל הספקים הרלוונטיים, הגיעו למסקנה שהלהקה היחידה שיכולה לערוך את כל המופעים וההפעלות  במשך 3 ימי הפסטיבל בצורה הטובה והמרשימה ביותר היא להקת דנסה טרופיקנה. לשמחת ההפקה הפסטיבל זכה לשבחים רבים גם בתקשורת, והתבלט בעיקר בזכות המתחם הברזילאי, שאותו הפעלנו עם 20 האומנים שלנו, מתחם שגם זכה למתחם הטוב ביותר בפסטיבל.

להקת דנסה טרופיקנה מציעה תוכן ספציפי ומגוון לכל אחד מהחגים הבאים:

פורים: אם חיפשתם אטרקציה לפורים או הפעלה לפורים, אבל באמת אטרקציה שמחה מרשימה וקצבית, הגעתם למקום הנכון! דנסה טרופיקנה מציעה קרנבל ברזילאי ססגוני עם רקדניות ברזילאיות ומתופפים, תהלוכות קרנבל ל"עדלאידע", קפוארה, מופע מקסיקני, סדנאות למבוגרים, נוער וילדים, הרקדות המוניות. להקת דנסה טרופיקנה ידועה בתלבושות המרהיבות שלה, תלבושות מושקעות שהוזמנו היישר מהקרנבל בברזיל, וייחודיות לדנסה טרופיקנה.

יום העצמאות: מופעי במה מרהיבים, תהלוכות, מופע סמבה בלבן ומופע ברזילאי כחול – לבן, שבו כל האומנים בתלבושות ברזילאיות בצבעי כחול ולבן.

חנוכה: תלבושת מיוחדת מברזיל בצורת חנוכייה ענקית עם נוצות. הפעלות קהל לחנוכה בתלבושת כזאת מיד תכניס את הקהל שלכם – הורים/ילדים לאווירת החג.

שבועות: מופעים ותהלוכות של פירות טרופיים על הראש (בסגנון כרמן מירנדה), ומופע ברזילאי שכולו בצבע לבן, אין מופע יותר מתאים מזה לשבועות.

פסח: הופעה רגועה ונעימה של 3 רקדניות בשמלות ארוכות (כמו בימי יציאת מצריים) וחלילן/ית המנגנים נעימות ישראליות ושירי פסח.

סילבסטר: 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 - קרנבל !!

קרא עוד: מעגל מתופפים

קרא עוד: בטוקדה

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il