2

גימיקים לבר מצווה

GimikimBarmitzvaGimikimBarmitzva2

חוויית הבר מצווה תהיה תמיד זכורה בראש ובראשונה לחתן הבר מצווה. לנער שזוכה לחגוג את גיל 13 במלוא הדר עם חבריו הרבים ומשפחתו תמיד יזכור זאת כאירוע הראשון והמרגש בחייו שבו היה במרכז העניינים. חלק מאותו זיכרון מיוחד בא לידי ביטוי באטרקציות ובגימיקים לבר מצווה שיכולים להפוך את האירוע למיוחד באמת.

ללהקת Danca Tropicana היכולת וניסיון רב של גימיקים לבר מצווה מתוך מכלול רב של יכולות בעבודה מול קהל מגוון מאירועי השקה מושקעים, הפעלות בבתי מלון ועוד. בזכות ניסיון רב זה ובשילוב תלבושות מהיפות בארץ, מעניקה הלהקה חוויית בר מצווה יוצאת דופן הן עבור האורחים וכמובן עבור חתן בר המצווה.

Dance Tropicana מעניקה מספר אטרקציות וגימיקים לבר המצווה:

  • 3 סוגים של כניסות חגיגיות בדמות קרנבל ברזילאי, ליווי של מתופפים וליווי של רקדני קפוארה כשבמרכז כמובן חתן בר המצווה.
  • גימיק נוסף עבור בר המצווה הוא מופע קפוארה וירטואזי ענק המשלב ריקוד, אומנויות לחימה ואקרובטיקה וזאת באמצעות טובי לוחמי הקפוארה שיש בישראל. אטרקציה זו הינה ייחודית ויוצאת דופן בבר מצווה ומהווה גימיק מרכזי וסוחף עבור כל אורחי האירוע.
  • יאמר לזכות רקדני Danca Tropicna, שהם בעלי יכולת מוכחת של הרקדת קהל והרי מי לא רוצה בבר המצווה לראות את רוב רובם של האורחים חוגגים עם חתן בר המצווה ומשפחתו ברחבת הריקודים? את ההרקדה עורכים בצורות שונות בעזרת שירים וריקודים המוכרים ומדברים אל הקהל.
  • לאלו החושקים גם באירוע הכולל ביקור של החתן והמשפחה הקרובה בכותל המערבי מעניקה Danca Tropicana חוויה מרגשת ואותנטית של מעגל מתופפים.
  • הענקה של אווירת קרנבל וחגיגה ברזילאית אמיתית בעזרת כלי ניגון, אומנים ברזילאים אותנטיים ולבוש צבעוני בדיוק כמו בקרנבל בברזיל, זאת בכדי להכניס לאירוע בר המצווה קצב שונה ומיוחד מעבר לשירים המוכרים לכולם.

מעבר לגימיקים המוצעים מעלה, יש חשיבה משותפת של מנהלי הלהקה והמשפחה המתכננת את האירוע ניתן יהיה לשלב מספר גימיקים נוספים שהלהקה יכולה להעניק – בין אם מדובר במופעים נוספים, סדנאות לילדים ובני נוער במסיבות בר מצווה פתוחות, הפעלות והרקדות לכל אורך האירוע ובכללו הקמת והפקת אירוע בר מצווה בסגנון ברזילאי מתחילתו ועד סופו.

קרא עוד:
מעגל מתופפים
להקה ברזילאית

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il