2

הפעלות לקייטנות

הגיע החופש וזהו זמן הקייטנות

kaitanaהחופש אשר כולם ציפו לו כל כך, סןף סוף הגיע וכל הילדים מלאי התרגשות לקראת ההנאות שהם עומדים לצבור בימים אלו. יהיו ילדים אשר ימרחו להם מול מסך הפלזמה או המחשב במשך כל ימי החופש, יהיו שיטיילו מעט, ויהיו את אלו שילכו לקייטנות. אך האם קייטנה זה לא משעמם? איתנו, בטוח שלא! אנו עורכים הפעלות לקייטנות לילדים ולנוער, הפעלות מהנות שישדרגו מאוד את הקייטנה שלכם!

אנו, בדנסה טרופיקנה רוצים שהקייטנה שלכם לא תשתווה לאף קייטנה אחרת ותהיה המהנה ביותר! על מנת להתבלט ולהתעלות מעל המתחרים, אתם כבעלי ומשווקי הקייטנות צריכים שהפלאייר או הפרסום שלכם יהיה מושך וצבעוני, וזאת תוכלו לעשות בעזרת תמונות מרהיבות וצבעוניות שתקבלו מדנסה טרופיקנה לעיצוב פלאייר הקייטנה שלכם. תמונות הפעלות לקייטנות כמו הקרנבל הברזילאי שלנו, קפוארה, מתופפים, תיפוף על הגוף ילהיבו את הילדים ויגרמו להם להעדיף ללא היסוס את הקייטנה שלכם על פני הקייטנות האחרות.

רוצים לשמוע מי אנחנו ואילו הפעלות לקייטנות אנו עושים? על כך בפסקאות הבאות.

אז מי אנחנו? אנחנו דנסה טרופיקנה

דנסה טרופיקנה הינה להקה ברזילאית אשר מורכבת מרקדנים, רקדניות, זמרים, נגנים, מתופפים בעלי כישרון וניסיון של למעלה מ- 10 שנים. מלבד אירועים פרטיים, אירועי חברות, פסטיבלים, ימי הולדת, אנו עושים בין השאר הפעלות לקייטנות ילדים כגון:

  • יום קונספט ברזיל- בשנים האחרונות יש דרישה לבצע ימי קונספט מסביב לעולם. בכל יום נבחר קונספט ובו הפעלות לקייטנות התואמות את אותו קונספט. אין קייטנה ללא יום קונספט ברזיל!! הרי זו המדינה שכל ילד/ הורה היה מעוניין לחוות ולבקר בה, ואנו ניתן להם את החוויה הברזילאית במיטבה עם כל ההפעלות המגוונות שלנו.
  • הפעלות לקייטנות על ידי מעגל מתופפים עם בין 30 ל-40 תופים מיוחדים, זאת תוך שיתוף מלא של הילדים בתוך החוויה הקצבית והמקפיצה.
  • סדנאת קפוארה הכוללת מופע מרשים ביותר אשר לא ישאר ילד אחד שלא ישתאה למראה אומנות הלחימה המופלאה הזו. צוות רקדני הקפוארה האותנטי והמקצועי של דנסה טרופיקנה "יקח" את ילדיכם למסע וירטואלי במדינת ברזיל הטרופית, ויציג בפני הילדים בצורה הכי אותנטית את מופעי הקפוארה המרשימים, תוך לימוד צעדי בסיס של הקפוארה, צעדים שנולדו לתרבות הברזילאית. הילדים יתנסו באומנות לחימה זו בזמן אמת- היש הנאה גדולה מזו?
  • סדנא סוחפת של ריקודים ברזילאים. עם כל הלהיטים הפופולאריים שהילדים מכירים!
  • סדנאת איפור לקרנבל.
  • סדנאת תיפוף על הגוף בסגנון מיומנה. הילדים יתפלאו להווכח שביכולתם ליצור מקצבים מדהימים ללא שום כלי נגינה, ורק בעזרת אברי גופם.
  • כל ההפעלות לקייטנות של דנסה טרופיקנה מתאימות גם לבנים וגם לבנות!

מחפשים הפעלות לקייטנות
 

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום!

אם אתם באמת רוצים שהקייטנה שלכם תהיה ייחודית ומקורית, מעניינת, מקפיצה ובלתי רגילה, קייטנה שכל הילדים ימליצו לחבריהם ולכל השכונה להצטרף השנה וגם שנה הבאה, קחו את הערך המוסף הזה, ותנו לנו את העונג להפוך לכם את הקייטנה לזאת שכל הילדים וההורים ידברו עליה!

דנסה טרופיקנה צברה במהלך השנים ניסיון רב בהפעלת קהל בכלל ובהפעלות לקייטנות בפרט, ויודעת להתאים את התכנים שלה לצרכים שלכם, אם זה להתאים את ההפעלות לגילאים הספציפיים של הילדים, התאמת השעות ועריכת לו"ז מפורט, יצירת הפעלה בסבב של תחנות ואפילו עזרה בקישוט המקום ואביזרים נלווים, על מנת ליצור אוירה ברזילאית.

בנוסף לזאת, יש לציין שלדנסה טרופיקנה גם גישה תואמת, רגישה והולמת לילדים ונוער, הן מבחינת לבוש הולם ועם זאת מרהיב (במקום בקיני הרקדניות הברזילאיות לובשות שמלות פייטים נוצצות מלאות בנוצות), וכמובן בשילוב עם הנוצות הענקיות. והן מבחינת תכני ההפעלות לקייטנה של דנסה טרופיקנה התואמים לילדים, ובכך אנו מבטיחים לכם שהילדים לא ירצו שהקייטנה שלכם תסתיים לעולם.


קרא עוד על: רקדניות לאירועים
קרא עוד על: אטרקציות למסיבות

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il