2

כניסה לבר מצווה

מחפש כניסה מרהיבה ומקורית לבר מצווה? כניסה שלא תישכח עוד הרבה מאוד זמן? 

כניסת קרנבל ברזילאי- המבוקשת והפופולארית ביותר מבית דנסה טרופיקנה. הלהקה מציעה כניסה לבר מצווה בסגנון קרנבל ברזילאי ייחודי ומקורי שכולו בלבן וכסף/קרנבל צבעוני. רקדניות ברזילאיות ומתופפים אותנטיים מברזיל ילוו את ילדך אל הרחבה, לאחר שכל האורחים מגיעים ומתיישבים, ויפתחו את האירוע בצורה הכי שמחה ומרשימה. התלבושות הגרנדיוזיות שכולן בלבן וכסף יטריפו ויהממו את הקהל ויגרמו לו לקום על הרגליים, להגיע ולמלא את הרחבה במהירות.

חושש ממבוכת חתן בר המצווה בכניסה? 

כניסת הקרנבל הברזילאי של דנסה טרופיקנה היא כניסה שמחה וקצבית, המצמצמת את מבוכת הילד באופן דראסטי. חתן בר המצווה אינו צריך לעשות דבר, מלבד לצעוד עם הרקדנים אל הרחבה, וכן זמן המבוכה יהיה קצר ביותר, שכן מהר מאוד הרחבה תתמלא בקהל רוקד ויתפוגג כל המתח המלווה בהתרגשות לרסיסים של אנרגיות ואדרנלין (: 

להקת דנסה טרופיקנה מציעה 3 אופציות לכניסה לבר מצווה, כניסות שללא ספק ישאירו את הקהל עם פה פעור!! אז אם אתם מעוניינים שאירוע בר המצווה שלכם יהיה וואו, כבר במהלך הכניסה החגיגית, ובהמשך האירוע הקהל יופתע ממה שעוד מצפה להם... אטרקציה מרהיבה שתכניס לאירוע אנרגיות, קצב, צבע ושמחה כמו שרק בברזיל יודעים לעשות- זו ההצעה בשבילך! 

רעיונות לכניסה לבר מצווה עם דנסה טרופיקנה:

 1. כניסה לבר מצווה - קרנבל ברזילאי: חתן בר המצווה נכנס לרחבת הריקודים עם רקדניות ברזילאיות ומתופפים של דנסה טרופיקנה, כאשר הרקדניות לבושות בתלבושות סמבה צבעוניות וגרנדיוזיות, בנוצות יען ענקיות. להקת דנסה טרופיקנה סוחפת את הקהל אל הרחבה תוך יצירת אוירה שמחה ואנרגטית במקצבי הקרנבל בברזיל, כאשר כל החגיגה מתבצעת מסביב לחתן בר המצווה, מלך האירוע!
 2. כניסה לבר מצווה - הקפוארה – רקדני הקפוארה הברזילאים האותנטיים של דנסה טרופיקנה מלווים את חתן בר המצווה אל רחבת הריקודים, תוך כדי הליכה על הידיים, סלטות באויר, אקרובטיקה וריקוד.
 3. כניסה לבר מצווה - בליווי מתופפים (ללא רקדניות)- המתופפים של דנסה טרופיקנה ילוו את הילד ויכניסו אותו לאולם לאחר שכל האורחים מגיעים. כניסה לבר מצווה מסוג זה תרגש את האורחים ותכניס אותם כבר לאווירת המסיבה.

ועוד אטרקציות לבר מצווה עם דנסה טרופיקנה: 

 • הרקדת קהל- הרקדניות נכנסות לרחבת הריקודים בתלבושות מרהיבות ומרקידות את הקהל בשירים וריקודים ברזילאיים ולטיניים פופולאריים מוכרים ושמחים (כל הלהיטים המוכרים של היום...).
   
 • מופע קפוארה- כולם פותחים מעגל גדול, ובמרכזו מתבצע מופע וירטואוזי מדהים של טובי הקפואריסטים הברזילאיים האותנטיים בארץ. כולל סלטות באויר, אקרובטיקה וריקוד. מופע שמשאיר את האנשים עם פה פעור!! אטרקציה!!
   
 • מופע למבדה- רקדן ורקדנית של דנסה טרופיקנה נכנסים לרחבה במופע למבדה אותנטי בתלבושות ברזילאיות ייחודיות. (מומלץ לשלב בזמן הארוחה).
   
 • הרקדה פרי סטייל- הרקדניות והמתופפים פורצים לרחבת הריקודים ומרקידים את הקהל לרקע המוסיקה של התקליטן.
 • רקדניות ומתופפים בפריצה אתנית ומקצבי דרבוקות (לאוהבי המוסיקה המזרחית) (: 

קרא עוד: כניסה לבת מצווה
קרא עוד: אטרקציות לאירועים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il