2

כניסות מיוחדות לבר מצווה

knisa barnitzva
אחת מהאטרקציות המיוחדות בכל אירוע בר מצווה כיום היא בכניסת חתן הבר מצווה אל האולם. כמו בטקס של קבלת החתן והכלה הנכנסים לעבר החופה במלוא הדר, גם באירועי בר מצווה זוכה החתן לכניסה מרהיבה ומרגשת לא פחות. כיום הרעיונות לכניסות מיוחדות לבר מצווה עבור נערים מגוונות ומתחדשות עצמן חדשות לבקרים. כניסות רבות מלוות בפירוטכניקה מושקעת, מוזיקה יוצאת דופן, כניסה לאולם או לגן מהאוויר ועוד. ב-Danca Tropicana מכירים מקרוב את חשיבות אירועים אלו ובתוכם את הרצון להעניק לאורחים ולחתן בר המצווה חוויית כניסה מיוחדת שלא תשכח. באמצעות צוות הלהקה ניתן ביחד עם המשפחה לארגן כניסה יוצאת דופן שבבסיסה מוזיקה ברזילאית מקצבית, מתופפים, רקדניות ברזילאיות ועוד.

כניסות מיוחדות לבר מצווה עם דנסה טרופיקנה

הלהקה הברזילאית Danca Tropicana מציעה ללקוחותיה 3 כניסות מיוחדות לבר מצווה שגם בתוכן אפשר לייחד ולשכלל:

  • כניסת קרנבל ברזילאי: בכניסה מיוחדת זו חתן בר המצווה נכנס לרחבת הריקודים בליווי של רקדניות ברזילאיות ומתופפים. הרקדניות לבושות כולן בתלבושות סמבה צבעוניות הכוללות נוצות יען גדולות ומושקעות. בכניסה זו סוחפת הלהקה את הקהל לכדי יצירת אווירה שמחה ואנרגטית בסגנון הקרנבל בברזיל כשבמרכזה כמובן חתן בר המצווה.
  • כניסת קפוארה: כניסה של חתן בר המצווה עם רקדני הקפוארה של הלהקה המלווים אותו תוך כדי הליכה על הידיים, סלטות, אקרובטיקה ותנועות ריקוד מסורתיות.
  • כניסה בליווי מתופפים (ללא רקדניות): כניסות מיוחדות לבר מצווה של החתן בליווי יוצא דופן של להקת מתופפים שתרעיש ותרגש כל אורח באולם שלא יוכל לפספס את חתן בר המצווה במרכזה.

חתני בר המצווה אינם לבד וכניסות מרהיבות חשוב שיקרו גם לנערות החוגגות את בת המצווה שלהן. כיום, משפחות רבות חוגגות ומציינות אירוע זה והוא לא פחות גדול ומשמח מאירועי הבר מצווה של הנערים. כמו באפשרויות הכניסה של חתן בר המצווה גם כאן מתאפשרות כניסות מיוחדות לכלות בת המצווה בליווי של רקדנים, רקדניות ברזילאיות, רקדני קפוארה ומעגלי מתופפים. זאת ועוד, להקת דנסה טרופיקנה מציעה אטרקציה חדשה, מקורית ומרהיבה לבת מצווה, והיא נוצות לבנות ענקיות ששמים על גב כלת בת המצווה, והיא נכנסת בליווי הרקדניות הברזילאיות והמתופפים.

את ההנאה הגדולה בהענקת כניסות מיוחדות לבר מצווה ובת מצווה ניתן לראות על פני הנערים והנערות הרבים החווים זאת ואף על פני חבריהם שחווים בעצמם התרגשות זו לקראת האירוע שלהם. את הכיף והתענוג הרב בלשמח נערים אלו באירוע המוקדש אך ורק להם עושים ב-Danca Tropicana  מכל הלב, במירב האנרגיה והמקצועיות, והתלבושות היפות בארץ.

עוד אטרקציות:
להקה ברזילאית
בטוקדה

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il