2

להקה ברזילאית לחתונה

שקט. דממה. הקהל מוחה דמעה. החתן שובר את הכוס ו… בום! בטוקדה ברזילאית!! רעש התופים הברזילאים שובר את השקט המתוח והמרגש, ומפנה את תשומת לב האורחים לחלק הבא באירוע, המסיבה. המתופפים הברזילאים מלווים את "טקס הנשיקות" עד שהחתן והכלה בורחים לאחרוני האורחים אל חדר ההתבודדות. וכאשר הם יוצאים אל האולם, המתופפים מלווים אותם אל רחבת האירוע, רחבת הריקודים, וכך נפתחת מסיבת החתונה. אין דרך יותר שמחה ומרגשת לפתוח את האירוע!

אטרקציות לחתונה - להקה ברזילאית

 
כיום יותר ויותר זוגות מתחתנים, מחפשים מה עוד אפשר לעשות בחתונה, מחפשים אטרקציה שידברו עליה אחרי האירוע. האטרקציה האולטימטיבית לאירוע היא להקה ברזילאית.

ישנם זוגות המזמינים להקה ברזילאית לחתונה, להקה שגם תגרום לקהל שלהם לרקוד.

מלבד רעיון המתופפים בחופה, יש זוגות שמעדיפים חופה סטנדרטית ושקטה, ולשמור את הלהקה הברזילאית לרחבת הריקודים. לאחר המנה העיקרית התקליטן מרים שוב את הקהל עם מוסיקת ג'יפסי קינגס קצבית ונחמדה. ואז ההפתעה הגדולה: הלהקה הברזילאית נכנסת: מתופפי בטוקדה עם הרקדניות הברזילאיות האקזוטיות, בתלבושות סמבה גרנדיוזיות ומרשימות ו"מפוצצים" את הרחבה. זהו קצב שאי אפשר לתאר, אנרגיות מטורפות. גם האנשים שעד עכשיו ישבו, קמים על הרגליים למראה הלהקה הברזילאית, ומצטרפים לרחבת הריקודים. גם מי שעומד רחוק (תמיד יש את אלה שלא יעזו להתקרב לרחבת הריקודים), יכול לראות את התלבושות הענקיות, שעולות בהרבה מעל ראשי הרוקדים.

להקה ברזילאית לחתונה לעיתים משלבת גם מופע למבדה בזמן הארוחה, ומי שממש רוצה אירוע אחר ישלב גם קפוארה באירוע. קפוארה לחתונה קצת פחות פופולארית מאשר רקדניות ברזילאיות ומתופפים, אך לעתים עושים קפוארה לפני החופה באזור החופה, וכך גורמים לאנשים להגיע לאזור החופה. אחרים, מעדיפים מופע קפוארה בזמן הריקודים (כמספר דקות בלבד).

ולסיכום, איך שלא תשלבו להקה ברזילאית לחתונה – האירוע שלכם יראה אחרת. יותר צבעוני, יותר נוצץ, יותר אנרגטי, יותר אנשים על הרחבה (לאו דווקא בגלל אלכוהול), וכמובן יותר אוירת קרנבל!

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il