2

מופעים לילדים

blog1דנסה טרופיקנה הינה להקה ברזילאית אשר עושה מגוון מופעים לילדים כמו למשל מעגל מתופפים, מופעי קפוארה, סדנאות ריקודים ברזילאים, תיפוף על הגוף ועוד!
אם אתם מחפשים מופעים לילדים קצת יותר מאתגרים מקוריים ומהנים אשר גם ישלבו סדנת לימוד מהנה למשל כמו סדנת קפוארה, או סדנת ריקודים ברזילאים לילדים הגעתם למקום הנכון.

דנסה טרופיקנה מאמינה שילדים נהנים מאוד ממופעים שונים אך נהנים הרבה יותר כאשר גם מפעילים אותם באופן אקטיבי, משם הגיע רעיון הסדנאות, רעיון אשר מנוסה מזה שנים במופעים לילדים בהצלחה מסחררת!

מופעים לילדים עם ליצן או קוסם

נכון, גם מופעים לילדים אשר מתבססים על אומן אורח אחד כמו ליצן או קוסם למשל הם מופעים נחמדים שהילדים נהנים, אך לא ניתן להשוותם כלל למופעים של דנסה טרופיקנה, מופעים לילדים כמו שאנו עושים בנוסף לעובדה שהם ייחודיים, מרתקים ויוצאי דופן הם גם מביאים אנרגיות אחרות לקהל הילדים.
ליצנים וקוסמים הם כבר מכירים ממסך הטלוויזיה ברוב המקרים, ואם לא הכירו הם כבר יכירו בהמשך.
מופעים לילדים כמו של דנסה טרופיקנה נותנים לילד להתמודד עם אתגר לימוד שנעשה תוך כדי הנאה, למשל במעגל מתופפים אשר משלב סדנה ולמידת מקצב בסיסי, או בסדנת אומנות לחימה של קפוארה, הילדים גם נהנים מן המחזה החדש והמרתק ואף מתנסים בעצמם.


מופעים לילדים בכל סוגי האירועים

בין אם ליום הולדת או לבר מצווה, בין אם להפעלה לקייטנה, או הופעה מקומית בקניון, בין אם לצורך מופעים לילדים בחגים, ניתן לכם את המופע הכי תוסס ומרגש! הילדים שלכם לא יחדלו מלדבר עליו ורק יחכו למופע הבא, זאת אנו אומרים לכם מניסיון!
הצוות של דנסה טרופיקנה מופיע עם גישה חמה ואוהבת, שמחה ומקפיצה בדיוק כמו שילדים אוהבים! ועם זאת לא מוותרים על מקצועיות מקסימאלית והנאה מרובה!
הזמינו כבר עכשיו מופע מקורי ומקפיץ לילדים שלכם!


קרא עוד על: אטרקציות למסיבות
קרא עוד על: הפעלות לקייטנות

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il