2

מופעים לפורים

Purimshow2חג פורים מתקרב בצעדי ענק, ואתם עדיין לא יודעים כיצד לחגוג בצורה מושלמת? הלהקה הברזילאית דנסה טרופיקנה יכולה להפוך את החג שלכם לבלתי נשכח

מופעים שישאירו אתכם פעורי פה

חג פורים שונה מחגי ישראל האחרים, בעיקר בזכות כך שהוא נחשב לשמח ולרועש ביותר. רעשנים, תחפושות, מסיבות בכל מקום ושמחה רבה. אם אתם מתעניינים בכל מה שקשור אל מופעים לפורים, ברצוננו להציג בפניכם את להקת דנסה טרופיקנה שיכולה להפוך את האירוע שלכם למופע בלתי רגיל. השמחה שלכם תהפוך לאירוע צבעוני, נוצץ, ואנרגטי עד כדי כך, שתחשבו שטסתם לברזיל לכמה שעות.


מופעים לפורים - רקדנים ורקדניות מהשורה הראשונה

בלהקת דנסה טרופיקנה רקדניות ברזילאיות אותנטיות, שיביאו אליכם את האווירה הברזילאית אל תוך האירוע. מתופפי בטוקדה מקצוענים בעלי זריזות ידיים וחוש קצב בלתי יאומן. זאת ועוד, רקדני הקפוארה המקצוענים שלנו, החיים באורח החיים הברזילאי ועוסקים בתחום הקפוארה כמעט מהרגע שלמדו ללכת רכשו במהלך השנים יכולת אתלטית גבוהה ביותר. כל זאת ניכר בהופעתם המרשימה ולמודת השנים של רקדני הקפוארה שלנו. האומנים של הלהקה מנוסים במאות הפקות של מופעים לפורים מסוגים שונים: אירועים למבוגרים, אירועי פורים לילדים, תהלוכות עדלאידע ברחוב, פסטיבלים ואירועי חברות. ההפקות הברזילאיות שאנו יוצרים בשילוב מופעים והפעלות קהל, נשמרים בזכרונות האורחים שלכם לתקופה ארוכה וממושכת, ויוצרים עבורכם המארגנים את אירוע הפורים האולטימטיבי!

מופעים לפורים אווירה סוחפת

כל המופעים לפורים חייבים להיות בלתי נשכחים. עם התלבושות מהיפות בארץ, המוסיקה והקצב אנו מבטיחים להקפיץ את הקהל שלכם כך שהם יתקשו להשאר ישובים או חסרי תשומת לב לרקדנים. דוגמא למהלך אירוע של פורים: פתיחת האירוע בקרנבל ברזילאי סוחף, תהלוכת קרנבל עם משתתפי תחרות התחפושות, ריקודים ברזילאיים תוך שיתוף הקהל, ממשיכים למעגל קפוארה גדול שבו מבוצעים תרגילים עוצרי נשימה, מופע קפוארה שמשולב עם הפעלת קהל, ולבסוף הרקדת הקהל עם כל הריקודים והשירים המוכרים. מתוך נסיוננו הרב באפשרותנו לבנות עבורכם את מהלך האירוע המתאים לקהל היעד, למקום האירוע וכמובן לבקשתכם. אין ספק שבאירועים עם דנסה טרופיקנה האורחים חווים שכרון חושים של ממש.


הקהל לא יפסיק לדבר על המופע

במידה ואתם רוצים לערוך לאורחים שלכם מופע שעליו ידובר במשך זמן רב, לא תצטערו אם תזמינו את הלהקה הברזילאית דנסה טרופיקנה. מלבד המוזיקה והאווירה הסוחפת, מדובר על נסיון של מעל 10 שנים במופעים, אינטראקציה עם הקהל, ותלבושות מושקעות עד הפרט האחרון ונוצות מהגדולות והיקרות שקיימות במשק. אנו יודעים ליצור עבורכם את האירוע המושלם באווירה תוססת ומהנה.

אז לפני שאתם שוברים את הראש כיצד להפיק אירוע מרהיב, פנו אלינו ותראו כיצד האורחים שלכם יוצאים עם חיוך.

קרא עוד:
פעילות לפורים
רקדניות לאירועים

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il