2

מעגל מתופפים

drummer

אם אתם מחפשים פעילות לגיבוש הקהל למבוגרים/לילדים, פעילות בתחנות, אטרקציה מהנה וקצבית, שגם תתן מענה לסוג של מוסיקה, וכמובן אטרקציה לאירוע שתהווה ערך מוסף לקהל שלכם, ע"י לימוד תיפוף מהטובים ביותר, אין ספק כי האטרקציה לאירוע שאתם מחפשים היא מעגל מתופפים.
מעגל מתופפים של הלהקה הברזילאית דנסה טרופיקנה יספק פעילות חווייתית לאורחים שלכם, תוך שיתוף הקהל בחגיגת קצב אנרגטית שמחה וסוחפת במיוחד, עם אלמנטים רבים מהעולם של ברזיל. הפעילות מתבצעת על מחצלות, כאשר כל משתתף מקבל תוף ( מתופי הדג'אמבה אפריקאים ), והמפעיל מזמין את המשתתפים לשבת על גבי התופים.

הפעלת מעגל מתופפים של דנסה טרופיקנה כוללת לימוד מקצבי בסיס החל מהפשוטים ביותר, ועד למקצבים די מאתגרים, תוך שילוב כלי נגינה נוספים אחרים מהעולם, תלבושות לאווירה, קצת קפוארה, והאורחים יחד עם המפעילים המתופפים שרים ויוצרים מקצבים מגוונים, ובתוך דקות מתפוגגת הביישנות ומתחלפת עם יצירתיות, הומור, קצב וקצת ריקודים, אשר מחברים בין האורחים עצמם ובין האורחים למפעילים.

מעגלי מתופפים

אחת מהפעילויות המגבשות והייחודיות של להקת Danca Tropicana הוא מעגל המתופפים. הייחוד באטראקציה זו היא בכך שביכולתה לגבש סביבה הן ילדים, צעירים ומבוגרים לפעילות קבוצתית מהנה ואנרגטית בעלת ערך מוסף רב.

להקת Danca Tropicana מציגה מעגלי מתופפים המשלב בו לאורך כל המופע את הקהל הרחב שלוקח בו חלק של ממש. במסגרת הפעילות יושבים כולם על מחצלות ומחולקים תופים רבים למשתתפים הלומדים תוך כדי מקצבים ברזילאיים ייחודיים תוך כדי הפעלה של אמני Danca Tropicana.

מטרת מעגלי מתופפים מגיע ממקום של יצירת הבנה, שיתוף פעולה ושלום בין יחידים, קבוצות, דתות ושאר תרבויות. סשן של מעגל מתופפים מביא עימו ביטוי עצמי רב עוצמה וחוויה רוחנית משותפת לכולם. חוויה זו מפיגה מתחים רבים ובעלת אלמנטים מרגיעים. תחושה של ביחד מאפשרת להיות בסיס לשיתוף פעולה עתידי בין אנשים שונים ומהווה חיבור מוכר וידוע בלא מעט תרבויות נוספות בעולם.

המפעילים המקצועיים של Danca Tropicana, כבר בתחילת ההפעלה של מעגל מתופפים, מרגישים את הקהל. מתוך ניסיונם רב השנים, המפעילים המתופפים יודעים עד לאיזה רמה של מקצבים ניתן להוביל את הקהל. הם מתחילים ממקצבים קלים ופשוטים, ולאט לאט מגבירים את הקצב ומאתגרים את המשתתפים בתיפוף מורכב ועוצמתי יותר. כאשר המשתתפים מצליחים ליצור את המקצבים המבוקשים בסנכרון רב, נוצרת הרמוניה במעגל המתופפים, וכך מתגברת תחושת הביחד. הן היחיד והן הקבוצה כקבוצה חשים בשינויים.

קצב של תיפוף נחשב לקצב מאוד עוצמתי שבו אנו לא רק שומעים אותו אלא חשים בו בגופנו, מה שמביא לכך שאלו שנמצאים במעגל המתופפים יחד באותו קצב הופכים למאין גוף קצבי אחד ועוצמתי. מעבר לעוצמה הגופנית המשותפת יש ואחר זמן מה קיימים גלי מוח העוברים לשדר על אותו תדר. אלו יוצרים שינוי תודעתי ומנטלי התורמים לתחושות עוררות, אווירה חיובית ואוהבת המלווים בשלווה ותחושת שלום ממש. ככל שממשיך לו התיפוף קיימת תחושה של שחרור טוטאלי מכל מתח, עד לכדי מצב של תחושת הרפיה של שרירי השלד.

התיפוף דורש הוצאת אנרגיה רבה, ולכן מעגלי מתופפים של Danca Tropicana מהווה דרך נהדרת לפירוק של כעסים, מתחים ותסכולים רבים אותם אנו צוברים לאורך זמן בחיי היומיום, בעבודה, בבית, מול חברים. התיפוף מעניק למשתתפיו דרך התבטאות חופשית ומלאה באלתור ללא מאמץ יוצא דופן.

מחקרים רבים הצביעו על כך שתיפוף במסגרת של מעגלי מתופפים יוצר גלי קול בתדרים נמוכים המשפיעים לטובה על תאים בגופנו ועל המערכת החיסונית. אלמנט מעגל המתופפים מביא לסנכרון מרבי הנוצר ברמה הפיזית, קוגניטיבית, נפשית ורוחנית של אדם שלא זוכה לחוות זאת בצורה כה טבעית בחיי היום יום. התנסות פרקטית של ממש במעגל מתופפים תביא את הכתוב לידי ביטוי בעוצמה שכל אחד חייב זאת לעצמו.

קרא עוד: רקדניות לאירועים
קרא עוד: להקה ברזילאית

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il