2

פעילות לפורים

peiloot

רוצים לקיים אירוע פורים בלתי נשכח? הלהקה הברזילאית דנסה טרופיקנה מציעה פעילות לפורים שיכולה להתאים לילדים, לבתי ספר, אירועי חברות, פסטיבלים, אירועי רחוב כמו עדלאידע, אירועי וועדי עובדים ועוד.

אווירה ברזילאית קצבית ושמחה אצלכם באירוע

פעילות לפורים יכולה להיות כזו שנערכת כל שנה באירועים וחגיגות שנתיות מסוימות, אך ניתן לקיים חגיגות קצת שונות ואחרות מהרגיל. אנו מציעים לכם לערוך היכרות עם הרקדניות הברזילאיות שלנו, בשיתוף רקדני קפוארה והמתופפים שיופיעו ויגרמו הנאה גדולה לאורחי האירוע.

הפעלות לילדים

רקדנים ורקדניות של דנסה טרופיקנה אינם גורמים רק הנאה למבוגרים, אלא גם לילדים במידה ומדובר בתלבושות צנועות יותר. בלהקת דנסה טרופיקנה מקפידים על "לבוש הולם" בבתי ספר ובהופעות לילדים, ומתאימים את הלבוש לקהל היעד. אין דרך יותר טובה לפתוח את חג פורים עם להקה ברזילאית שעומדת ורוקדת בכניסה לביה"ס, ומקבלת את פני התלמידים באווירת קרנבל פורימית ושמחה. אנו מבטיחים לכם שאף ילד לא ישאר אדיש.

מופעי קפוארה מושקעים

חובבי הספורט כבר יודעים שקפוארה היא עיסוק לא קל בכלל. אבל כאשר מדובר ברקדנים הברזילאים של דנסה טרופיקנה, ניכר כי הפעילות עבורם פשוטה ומבוצעת בכיף ובהומור. חלק מבתי הספר מעוניינים לשתף את הילדים בריקודי הקפוארה – והדבר אפשרי ונסה על ידי בעלי מקצוע מנוסים שעוסקים באומנות הזו מגיל קטן מאוד. בנוסף, ניתן לנגן בכלי הנגינה הידועים של הקפוארה- ברימבאו ופנדרו, עבור הילדים במסגרת פעילות לפורים.

כל הרקדנים שלוקחים חלק בפעילויות ובאירועים ומהווים חלק מלהקת דנסה טרופיקנה, לובשים תלבושות אותנטיות ומסוגלים לבצע תרגילים ספורטיביים ואקרובטיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום הקפוארה והריקודים. קצב סוחף, אווירה נעימה ומצחיקה או שילוב הקהל בריקודים אלו הם רק חלק מהדברים שבעזרתם תוכלו למנף את האירוע שלכם אל הקצה.

פעילות לפורים - אירועי חברות בלתי נשכחים

את המופע של הרקדנים והרקדניות ניתן להתאים באופן אישי, הן אם מדובר באירוע ערב, אירוע צהריים או אירוע בוקר שבו הלהקה פורצת אל משרדי החברה בתלבושות הססגוניות ומכניסה את אוירת הקרנבל מריו אל החברה. באתר דנסה טרופיקנה ניתן לצפות בסרטונים ודוגמאות רבות של פעילויות לפורים, ואף ניתן להתייעץ עם יעל, מנהלת הלהקה לגבי פעילות לפורים באירוע החברה שלכם. הרפרטואר העשיר והנסיון במאות האירועים יביא אליכם את מיטב הרעיונות היצירתיים שסביר להניח שלא חשבתם עליהם, ויהפוך את האירוע שלכם לחוויה ברזילאית, באווירת קרנבל שתתאים לחג הפורים באופן מושלם.

באמצעות המקצועיות והאומנים המנוסים, אנו נוכל לגרום לקהל שלכם, במיוחד בחג פורים שבו זו מצווה של ממש לרקוד ולשמוח, להנות ולדבר על האירוע זמן רב גם לאחר שהוא יסתיים. אז אם אתם מעוניינים באירוע בלתי נשכח, להקת דנסה טרופיקנה יכולה לספק בדיוק את מה שאתם מחפשים.


קרא עוד:
רקדניות לאירועים
פעילות לפורים למבוגרים

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il