2

פעילות לפורים למבוגרים

rayonotpurimמקיימים אירוע בפורים ורוצים למנף אותו כך שיהפוך למהנה במיוחד ובלתי נשכח? תנו ללהקת דנסה טרופיקנה להפוך את האירוע שלכם לשובר שגרה

אירוע באווירה ברזילאית

מעוניינים לערוך פעילות לפורים למבוגרים? מאסתם בכל הפעילויות והאטרקציות הפופולריות? רגשו את האורחים שלכם כך שלא יפסיקו לדבר על האירוע, באמצעות להקת הרקדנים הכשרונית שלנו. בלהקת דנסה טרופיקנה לוקחים חלק רקדנים ברזילאים המומחים בקפוארה, תוך כדי שהם לובשים תלבושות אותנטיות ומרשימות. אומני הלהקה הברזילאית, שמורכבת בין היתר ממתופפים מקצוענים, יגרמו לכם להרגיש כי אתם נמצאים ממש בברזיל בשל האווירה שתגרום לכם לרחף

פעילות לפורים למבוגרים הפכו את האירוע לבלתי נשכח

אירועי חברות לעיתים חוזרים על עצמם ואינם מספקים תוכן מעניין ואטרקטיבי עבור הנוכחים בהם. ערכו פעילות לפורים למבוגרים ותנו לרקדניות הברזילאיות שלנו לשגע את האורחים שלכם. אנו נוכל לערוך קרנבל ברזילאי של ממש באירוע, תוך שילוב אומנות של ממש והפגנת היכולות המיוחדות של האומנים. להקת דנסה טרופיקנה מציעה פעילות לפורים למבוגרים מגוונת ועשירה, של מופעים ברזילאיים אקסלוסיביים ומרשימים לא רק בשל התלבושות הגרנדיוזיות היפות בארץ, אלא גם במופעי הקפוארה הידועים שלנו, שישאירו את האורחים שלכם נפעמים. ברוב המקרים הלהקה עורכת את המופעים בשיתוף הקהל ונותנת לקהל להרגיש חלק מהאירוע, חלק מהקרנבל, לעתים אף באוירה הומוריסטית ומעניינת.

רקדניות ברזילאיות בעלות ניסיון

הרקדניות שלוקחות חלק בלהקה עוסקות במקצוע זמן רב, כשאת אומנות הריקוד הן מביאות עימן מביתן. יש המתייחסים לרקדניות כאל כלי בידורי לכל דבר, אך למעשה בברזיל וברוב חלקי העולם מדובר באומנות של ממש. לפי אופי האירוע שלכם, יוכלו הרקדניות לזוז לצלילי המוזיקה תוך שיתוף האורחים ועריכת הצגה לצופים. התלבושות המרהיבות שנוצרו בהשקעה רבה, נועדו למשוך תשומת לב וללכוד את עיניהם של המתבוננים.

כמובן שבהתאם למספר המוזמנים לאירוע ניתן להתאים את סוגי המופעים השונים, כך שרצוי לדעת מראש את התקציב שאתם מייעדים למטרה זו תוך התחשבות במספר גורמים – ובינהם גילאי המשתתפים. להקת דנסה טרופיקנה תהפוך אירועים למבוגרים למהנים כל כך, עד שהאורחים שלכם ישכחו שהם נמצאים ממש כאן בארץ ולא בברזיל.

התאימו מראש את המופע

כאמור, אם אתם מעוניינים להקפיץ את כל האורחים באירוע ולגרום להם להתרגש עד דמעות, נשמח לעמוד לרשותכם ולבנות את המופע המעניין והמרתק בהתאמה אישית.


קרא עוד:
פעילות לפורים
רקדניות לאירועים

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il