2

רעיונות לבר מצווה

idea barmitzva

ללהקת Danca Tropicana אטרקציות רבות ומגוונות בתחום האירועים. בין אם מדובר באירועים גדולים עד לכדי פסטיבלים גדולים בארץ ובחו"ל ואף באירועים משפחתיים כשמעניקים הם לכל אירוע ואירוע את הייחוד שלו. בהגעה של ילדכם לגיל מצוות רבים מכם ירצו בתכנון אירוע מושקע ומלא אטרקציות. כיום, בתחום האירועים קיימים לא מעט הצעות או רעיונות לבר מצווה. אירוע בר מצווה הוא אירוע של פעם בחיים ומציין את המעבר מילדות לבגרות.

באירועים אלו, עבור משפחות רבות מדובר בשמחה הראשונה של ממש וההתרגשות קיימת לא רק בקרב הנער שהגיע לגיל מצוות, אלא גם בקרב הוריו והמשפחה הקרובה. במסגרת האטרקציות הקיימות כיום לבר מצוות מציעה להקת Danca Tropicana רעיונות לבר מצווה בין היתר להקת מתופפים. אלו ילוו את חתן בר המצווה בכניסה חגיגית ומרשימה לאולם האירועים.
בלהקה זו מתופפים ברזילאים אותנטיים, בעלי ניסיון רב ובעלי מיומנויות רבות אחרות אשר יעניקו לאירוע בר המצווה חוויה קצבית, אנרגטית, כיפית וצעירה. במסגרת החגיגות עורכת להקת המתופפים מספר פריצות ומופעים שונים באירוע בר המצווה עם/בתי רקדניות ברזילאיות, זאת תוך כדי החלפת תלבושות מסוגננת וצבעונית.

בתרבות המוזיקה הברזילאית מבחר רחב של כלי נגינה. בחלק גדול מכלי הנגינה קיימים אותם תופים ססגוניים, שלכל אחד מעבר סיפור וסגנון משל עצמו.

קרא עוד:
מעגל מתופפים
להקה ברזילאית

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il