2

רעיונות למסיבת פורים

תלבושות צנועות לילדיםחג פורים הוא אחד החגים המשמעותיים בקרב היהודים. מעבר להיותו חג דתי בעל משמעות, לא ניתן להתעלם מהעובדה שפורים הוא סיבה טובה למסיבה שמחה. זוהי הזדמנות מצוינת לערוך מסיבה צבעונית, נוצצת ושמחה.

כמו בכל שנה רבים מאיתנו שוברים את הראש, וחושבים איך להפוך את מסיבת הפורים לאירוע שונה ומיוחד ועם זאת לשמר את המאפיינים שאנחנו אוהבים בפורים: צבעוניות, שמחה, קצב, תחפושות. אז נשמח לשתף אתכם בכמה רעיונות לאטרקציות למסיבת פורים, רעיונות למופעים ולהפעלות למסיבות למבוגרים, לעובדים ולילדים מבית דנסה טרופיקנה הלהקה הברזילאית.

רעיונות למסיבת פורים למבוגרים / רעיונות למסיבת פורים לעובדים:

  1. קרנבל ברזילאי שמח וססגוני הוא אחת האטרקציות הנחשקות במסיבות פורים למבוגרים. אין דרך יותר שמחה לחגוג מאשר להביא את האנרגיות, הצבעים והקצב היישר מברזיל אל תוך המסיבה, עם רקדניות ברזילאיות מהממות, מתופפי בטוקדה ברזילאים ורקדנים שיודעים להזיז כל איבר בגוף שלהם עם תלבושות ענקיות צבעוניות ומרשימות. הלהקה פורצת אל תוך הרחבה, רוקדת עם הקהל ועושה שמח ברמות שלא הכרתם...
  2. תחרות תחפושות למבוגרים :  תחרות תחפושות כמעט תמיד מהווה חלק בלתי נפרד ממסיבת פורים למבוגרים, וכן במסיבת פורים לעובדים. אך נשאלת השאלה, כיצד מנהלים תחרות תחפושות בצורה הכי נכונה, לא ארוכה מידי ושלא תתפוס הרבה זמן מהערב? (כי כולנו יודעים שהחלק הכי כייפי במסיבה זה הריקודים)... שיטה נפוצה היא שיטת מחיאות הכפיים מלווה בצוות שופטים- שמחליטים מי סחף אחריו הכי הרבה מחיאות כפיים. שיטה נוספת היא לערוך תחרות לפי קריטריונים: התחפושת הכי יצירתית, התחפושת הכי מושקעת, התחפושת הכי מפתיעה, התחפושת הכי גרנדיוזית או התחפושת הקבוצתית הכי מוצלחת... וכו'.

איזה שיטה שלא תבחרו, להקת דנסה טרופיקנה יכולה להנחות עבורכם את התחרות בצורה כיפיית והומוריסטית, קצר ולעניין ובאופן שכולם יצאו מרוצים.

בנוסף, ניתן לערוך לפני התחרות תהלוכת קרנבל עם הרקדניות והמתופפים שלנו, וכל משתתפי תחרות התחפושות צועדים אחרי הלהקה ומציגים את התחפושות שלהם, על מנת שהקהל יוכל להתרשם מכל אחד ואחד מהמשתתפים.

רעיון נוסף, הוא לסיים את תחרות התחפושות בליווי קצבי, דרמטי ומרגש של המקומות הראשונים ע"י המתופפים המקצוענים של דנסה טרופיקנה.

תחרות התחפושות מעבירה את הזמן בכיף לקהל, יוצרת מתח והומור, ובאירועי פורים לעובדים יוצרת גיבוש ו"שבירת דיסטנס" עם המנהלים.

רעיון נוסף למסיבת פורים לעובדים הוא, שאת תחרות התחפושות ניתן לערוך כפרויקט מחלקתי/קבוצתי, כך של מחלקה/צוות מתחפשת ביחד סביב קונספט מסויים (למשל סדרות טלויזיה/סדרות לילדים, אגדות, קונספט תנכ"י, קונספט נסיכות ואבירים, מערב פרוע וכו'). העובדים מתכוננים למסיבת הפורים ומתרגשים, הופכים ליצירתיים, יוזמים ובעיקר מגובשים. לעוד רעיונות לקונספט של מסיבת פורים וטיפים ניתן ליצור קשר בטלפון: 0544580580.

  1. הרקדת קהל- רקדני דנסה טרופיקנה מרקידים את הקהל בכל הריקודים מוכרים, שירים פופולאריים, גורמים לאנשים לקום על הרגליים ולהגיע רחבה. הקהל לא ירצה ללכת הביתה!!
  2. חלוקת אביזרי קרנבל- על מנת להשלים את אווירת הקרנבל הפורימית והקצבית, אביזרי קרנבל הם חלק בלתי נפרד מהחגיגה.

אירוע קונספט ברזילאי- נפוץ באירועי פורים לחברות. ניתן לשלב זמרים ונגנים ברזילאיים לקבלות פנים/ריקודים, מאכלים ברזילאים, תפאורה ברזילאית (לדנסה טרופיקנה המון סוגי דגלי ברזיל - גדולים וקטנים), מסיכות ענק, תקליטן הבית המנגן גם מוסיקה ברזילאית וגם את כל הסגנונות), שלט של רקדנית ברזילאית בלי ראש (ניתן להכניס את הראש ולהצטלם כרקדנית ברזילאית). ועוד...

ניתן לקבל פרטים בטלפון: 054-4580580.

חזרה למאמרים

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il