2

רעיונות למסיבת פורים לילדים

רעיונות למסיבת פורים לילדים:

rayonotYeladimלהקת דנסה טרופיקנה בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בהפקות אירועי פורים לילדים. הלהקה הופיעה במאות בתי ספר, אירועי עיריות, עדלאידע, מסיבות פרטיות ואירועים לילדים של עובדים.

לאור נסיוננו הרב, אמנה מספר רעיונות לאירועי פורים לילדים:

  1. קרנבל ברזילאי- כמו גם המבוגרים, גם הילדים רוצים שיהיה להם אירוע צבעוני ושמח, ואין כמו להקה ברזילאית אותנטית שתביא מברזיל את כל האנרגיות והקצב. הלהקה הברזילאית מהווה אטרקציה לאירוע פורים לילדים. תוך מספר דק' תוכלו לראות שכל הילדים מקיפים את הרקדנים השריריים והרקדניות היפיפיות ומנסים לחקות את ריקודיהם.
  2. תהלוכה ססגונית עם הילדים (ניתן לשלב גם את ההורים): המתופפים של דנסה טרופיקנה פותחים בסיבוב סביב רחבת האירוע, כאשר אחריהם צועדות הרקדניות  שלנו עם התלבושות הגרנדיוזיות הססגוניות ואחריהם באופן טבעי מצטרפים כל הילדים המחופשים בהתלהבות רבה.
  3. תחרות תחפושות- ילדים בד"כ לוקחים את עניין התחפושות ברצינות ומשקיעים מידי שנה המון זמן ומאמץ בבחירת התחפושת הכי אטרקטיבית ומושקעת. לכן חשוב לשים דגש על עניין תחרות התחפושות ולתת לילדים את תשומת הלב אליה הם שואפים לאחר כל השקעתם. לרעיונות לאופן ניהול תחרויות התחפושות ניתן לקרוא בנושא רעיונות למסיבת פורים למבוגרים.
  4. לימבו- אטרקציה נוספת למסיבת פורים לילדים היא לימבו. תוך כדי הריקודים, הרקדניות של דנסה טרופיקנה מותחות מצד אל צד צעיף נוצות ססגוני, שמתחתיו עוברים הילדים המחופשים אחד אחרי השני ומנסים לעשות זאת מבלי לגעת בצעיף הנוצות. הרקדניות בכל פעם מורידות עוד קצת את הצעיף ומאתגרות את הילדים.
  5. מופע קפוארה- אין כמעט מופע ברזילאי במסיבת פורים שאין בו מופע קפוארה. רקדני הקפוארה הברזילאים של דנסה טרופיקנה יודעים להביא אליכם למסיבת פורים את מקצבי הקפוארה האותנטיים השמחים ויודעים להכניס למופע הוירטואוזי מלבד הסלטות, האקרובטיקה והריקוד גם הרבה הומור. כשמדובר בילדים, רקדני הקפוארה גם יכולים לקחת מתנדבים מהקהל ואף להפוך אותם כאילו עשו סלטה, וכל הקהל מוחא כפיים...
  6. סדנאות- פופולארי בד"כ בבתי ספר, כאשר רוצים לחלק את הילדים לתחנות שונות. להקת דנסה טרופיקנה מציעה מגוון סדנאות מדהימות עבור ילדים: סדנת תיפוף על הגוף, סדנת קפוארה, סדנת ריקודים, מעגל מתופפים, סדנת יצירת מסיכות ברזיל, ועוד.

הרקדה המונית לילדים- ריקודי שורות ופרי סטייל. הלהקה רוקדת את כל השירים הברזילאים הפופולאריים שקיימים היום: נוסה נוסה, צ'ה צ'ה של גוסטבו לימה, שושה, בומבה, דנסה קודורו ועוד... והכל בצעדים פשוטים וכיפיים שגם הילדים שאין להם רקע בריקוד יכולים לרקוד ע"י חיקוי הרקדנים.

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו: 054-4580580

חזרה למאמרים

 

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il