2

רקדנים ברזילאיים

0478292001372338585 (1)האם מופע של רקדניות ברזילאיות מתאים גם לקהל שומר מצוות?
רקדניות ברזילאיות שחומות ויפהפיות פורצות לרחבת הריקודים בבגדי סמבה אותנטיים צבעוניים ונוצות יען ססגוניות. האם ניתן להתאים את המופע הברזילאי והתלבושות גם לקהל מסורתי?
באירועים שבהם ישנו קהל שומר תורה ומצוות, יש להציע פתרונות יצירתיים שישמרו את הצבעוניות והססגוניות של המופע הברזילאי, ועם זאת יהיו התלבושות יותר צנועות.

בראש ובראשונה, צריך לבדוק עד כמה הקהל שלי דתי? ומה כמות הדתיים באירוע? כמובן שכל מזמין אירוע צריך להתייחס לדברים לפי ראות עיניו, והלהקה הברזילאית צריכה להתאים את עצמה לאירוע שלו.

בלהקת דנסה טרופיקנה מציעים מספר אופציות:

בארוע לילדים/ אירוע שבו הקהל ברובו חילוני, ובכל זאת המזמינים מעוניינים שתלבושות הרקדניות הברזילאיות יהיו קצת יותר צנועות- הרקדניות הברזילאיות ישימו מכנס קצר מתחת לבגד התחתון. 
באירוע שבו חלק נכבד מהאורחים הם מסורתיים- יש אפשרות לבגד שלם במקום הבקיני, ולשלב נוצות נוספות שיכסו חלקים נוספים מהגוף של הרקדניות הברזילאיות. יש לבקש מראש עד איזה רמה מעוניינים שהמופע יהיה צנוע. 
באירוע שבו חלק נכבד מהאורחים הוא דתי- הלהקה הברזילאית מוותרת מראש על המופע ה"ססגוני" של הנוצות, ומשלבת תלבושות מהבאהייה. הרקדניות הברזילאיות מופיעות בקבלת הפנים או בריקודים בשמלות ארוכות אותנטיות בסגנון "כרמן מירנדה", ועוטות רצועת בד גדולה על הראש. (ניתן לשלב פירות טרופיים על הראש).
באירוע שבו רוב הציבור חרדי- כלל לא מציעים רקדניות ברזילאיות, אלא מתופפים ורקדני קפוארה בלבד. גם במקרים כאלה הלהקה שומרת על מספר כללים: במופע הקפוארה הרקדנים תמיד עם חולצות. רקדני הקפוארה אף מכניסים את החולצה למכנסיים על מנת שלא יקרה מצב שהחולצה תעלה בזמן ההופעה. כלל נוסף הוא שתהיה מוסיקה "ללא מילים". כלומר, רק מקצבים של סמבה ומוסיקה ברזילאית, וכן המוסיקה של הקפוארה תהיה רק נגינה ללא מילים. ניתן לשלב נגינה ב"live", במקום לשים פלייבק. 

לסיכום,
מארגני אירועים המעוניינים באטרקציה לאירוע צבעונית וססגונית כלהקה ברזילאית, אך חוששים לפגוע ברגשותיהם של אורחיהם הדתיים, יכולים כעת להיות רגועים. בלהקת דנסה טרופיקנה מציעים מגוון אופציות, לפי רמת ההחמרה, למופע ברזילאי אותנטי ושמח שבו הרקדניות הברזילאיות בתלבושות צנועות יותר, או מופע עם גברים בלבד. 

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il