2

רקדנים לאירועים

dancers

בעולם האירועים קיימים 3 סוגים עיקריים של רקדנים לאירועים:

  1. רקדנים לאירועים "show". מדובר ברקדנים מקצוענים, שהם מתמחים בד"כ בריקוד/מספר סגנונות ריקודי מסויימים. רקדנים לאירועים מהסוג של SHOW, עונים על הצורך של אטרקציה לאירוע / תוכן לאירוע, ע"י שילוב מספר פריצות של הופעה במהלך האירוע ולעיתים משלבים תלבושות מרהיבות.

  2. רקדנים לאירועים "הרקדת קהל". אלו הרקדנים שבדרך כלל מי שמזמין אותם, מפחד שהקהל שלו לא ימלא באופן שוטף את רחבת הריקודים, אין מספיק קהל צעיר, וחשש שמא האירוע יסתיים בשעה מוקדמת ביותר. או לחילופין מארגן אירוע שרוצה פשוט להכניס יותר אקשן, אנרגיות וחיוכים לרחבת הריקודים. הרי אף אחד מאיתנו לא מעוניין לתכנן אירוע במשך חודשים ואף מעל לשנה, להשקיע את מיטב כספו באולם מפואר, ולבסוף האירוע שלו יסתיים לאחר שעתיים וחצי, נכון? רקדניות לאירועים מהסוג של הרקדת קהל לא יתנו לזה לקרות...

  3. רקדנים סמויים. מדובר ברקדנים לאירועים שמגיעים בלבוש רגיל כמו לאירוע, ורוקדים בין הקהל (לרוב מתפזרים בין האנשים), מבלי שהקהל ישים לב כי מדובר ברקדנים שהגיעו בתשלום. האורחים יחשבו שאלה הם חלק מהקהל המוזמן של בעל השמחה. הרעיון פה הוא לנסות ליצור אוירה שמחה ברחבת הריקודים, ועל ידי הרקדנים הסמויים למשוך את הקהל עוד ועוד על הרחבה. בנוסף הקהל יחשוב "איזה חברים מגניבים יש לשולה ומאור, תראה הם לא מפסיקים לרקוד"... ומה שבטוח, כולם יגידו שבחתונה כזאת שמחה, לא צריך אפילו שום אטרקציה. (-:   בלהקת דנסה טרופיקנה קיימים שלושת סוגי הרקדנים לאירועים שצוינו, כך שלפי הצורך שלכם אנו יודעים להתאים את ההרכב הנכון (או המינון הנכון, אפשרי לשלב). הנסיון הרב שלנו מאפשר להבין את הצרכים שלכם, ובכך להפוך אתכם ללקוחות הכי מרוצים, והקהל שלכם לא יפסיק עם הטלפונים המחמיאים לאחר האירוע.

קרא עוד: אטרקציה לבר מצווה
קרא עוד: מתופפים לבר מצווה

לפרטים והזמנות התקשר 054-4580580

יצירת קשר - דנסה טרופיקנה

0548759001374062024 (1)

טלפון: יעל - 054-4580580
דוא"ל: info@danca-tropicana.co.il